Złomka bujdy na resorach

Gotowi na kolejne niesamowite przygody Złomka i Zygzaka McQueena? Wybierz się z nimi w szaloną podróż, oglądając „Złomka bujdy na resorach”!

Opis

Animacja Złomka bujdy na resorach przedstawia przygody Złomka i Zygzaka McQueena, znanych widzom z filmu Auta. Złomek opowiada McQueenowi niezwykłe historie, które przydarzyły mu się przed laty…

Przejęty Złomek opowiada swojemu przyjacielowi Zygzakowi McQueenowi o tym, jak kiedyś był kaskaderem i robił naprawdę niebezpieczne rzeczy, a jego największym wyczynem był skok przez Kanion Rio Grande. Okazuje się, że Złomek był też strażakiem, lekarzem i zapaśnikiem. Poznamy również jego przygody z UFO i życie jako groźnego, ale jednocześnie odważnego pogromcy buldożerów. Złomek opowie o byciu autonautą i fascynującej podróży na Księżyc, gdzie miał do wykonania bardzo ważną misję. Złomek jako gwiazda rocka? Tak, o tym też się dowiemy! Niebezpieczny świat i tajemnice też nie przerażały Złomka-detektywa, który dzielnie starał się rozwiązać najbardziej zawiłe sprawy. Zobaczymy go również biorącego udział w niebezpiecznych wyścigach. Przy każdej z opowiadanych historii niedowierzający przyjacielowi Zygzak McQueen upewnia się czy faktycznie miała ona miejsce. Przejęty swoimi opowieściami Złomek zawsze odpowiada tak samo: „Przecież też tam byłeś" i kontynuuje opowiadanie historii, wplątując w nią swojego towarzysza.

Dołącz do niesamowitego świata Złomka oraz Zygazka McQueena i przeżyj razem z nimi niezwykłą przygodę! Złomka bujdy na resorach to animacja, która rozbawi całą rodzinę!