Zastępca

Film „Zastępca” w reżyserii Simona Fellowsa opowiada o losach byłego żołnierza, który walczył w oddziałach specjalnych USA. Mocne kino akcji, pełne efektów specjalnych!

Opis

Film Zastępca w reżyserii Simona Fellowsa opowiada o losach byłego żołnierza, który walczył w oddziałach specjalnych USA. Sam Keenan (Jean-Claude Van Damme) musi wyjechać do nękanego wojną kraju Europy Wschodniej, by tam objąć placówkę. Trafia w sam środek krwawych wydarzeń. Ambasador USA zostaje zamordowany w wyniku ataku rebeliantów. Teraz zagrożenie spada na prezydenta Bułgarii, który próbuje zwalczyć rebeliantów. Keenan musi bezpiecznie przewieźć prezydenta do ambasady USA, którą dokładnie zabezpiecza, by prezydent mógł się tam ukrywać. Rebelianci nie dają za wygraną i za wszelką cenę chcą dopaść prezydenta. Pomoc przybyć ma dopiero za kilka godzin, więc Keenan musi znaleźć sposób na odparcie ataków brutalnych napastników…

Mocne kino akcji, pełne efektów specjalnych ze świetnym scenariuszem. Od samego początku aż do ostatniej minuty trzyma widza w napięciu!