Zaplątani: Tajemnica złotego kwiatu

Pełna akcji, humoru i piosenek animacja o przygodach pięknej księżniczki! Królestwo Korony jest w niebezpieczeństwie, a nadopiekuńczy król postanawia...

PULS2
  • Zaplątani: Tajemnica złotego kwiatu
    sobota, 18 lipca, 11:40D7 45 min.

Opis

Pełna akcji, humoru i piosenek animacja o przygodach pięknej księżniczki! Królestwo Korony jest w niebezpieczeństwie, a nadopiekuńczy król postanawia zamknąć Roszpunkę w wieży. Królestwo Korony ma powody do świętowania – nadchodzą 19. urodziny Roszpunki! Księżniczka nie jest jednak w zbyt dobrym humorze. Dodatkowo nastrój psuje pojawienie się w zamku dawno niewidzianego wroga. Król podejmuje radykalną decyzję i w trosce o bezpieczeństwo córki… zamyka ją w wieży! Roszpunka nie rozumie nadopiekuńczości swojego ojca i organizuje ucieczkę. Przy pomocy przyjaciół próbuje ocalić życie tych, których kocha.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci