Żandarm w Nowym Jorku

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Opis

Zapraszamy na kolejny, niezwykle zabawny francuski film z udziałem jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów wszechczasów - Louisem de Funèsem, wcielającym się w rolę przezabawnego ekscentrycznego stróża prawa!

Żandarmi z Saint-Tropez otrzymują wyróżnienie, w skutek którego wyruszają w niezwykłą podróż na Międzynarodowy Kongres Żandarmerii w Nowym Jorku. Okazuje się, że będą tam reprezentować wszystkich francuskich żandarmów. Stróże prawa są niezwykle podekscytowani z tego powodu. Okazuje się jednak, że w tym samym czasie w tajemnicy przed innymi postanawia się tam wybrać również córka sierżanta Cruchot (Louis de Funès) – Nicole (Geneviève Grad). Dziewczyna marzy o karierze modelki i liczy, że wyjazd do USA jej w tym pomoże.  Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i Nicole zostaje zatrzymana przez nowojorską policję. Podczas pobytu na komisariacie zostaje zauważona przez jednego z amerykańskich dziennikarzy, który jest nią zainteresowany i chce sprawić, aby dziewczyna stała się popularna Zabiera ją do studia, w którym jak się okazuje znajdują się też francuscy żandarmi. Na widok córki Cruchot wpada w szał. Ludovic rusza w pościg za dziewczyną, powodując tym dużą liczbę problemów. Jego dziwnym zachowaniem zmartwieni są koledzy, którzy nie widzieli nastolatki. Zgodnie stwierdzają więc, że Cruchot ma halucynacje i postanawiają wysłać mężczyznę do… psychoanalityka! Na domiar złego w gazecie ukazuje się wielkie zdjęcie Nicole, całującej się z włoskim policjantem... Jak zakończy się ta zwariowana historia? Czy koledzy w końcu uwierzą Ludovicowi?

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas