Zamknięty krąg

Rodzina Malakian kontroluje podziemny światek południowej Francji. Na jej czele stoi bezwzględny, charyzmatyczny Milo Malakian. Rządzi on żelazną ręką.

Opis

Zamknięty krąg to trzymający w napięciu do ostatniej minuty film, który zachwyca widzów na całym świecie!

Rodzina Malakian kontroluje podziemny światek południowej Francji. Na jego czele stoi pochodzący z Armenii bezwzględny i charyzmatyczny Milo Malakian (Jean Reno). Rządzi on żelazną ręką zarówno podległymi mu gangsterami, jak i własną rodziną. Jego syn, Anton (Gaspard Ulliel) marzy o zerwaniu z przestępczością i rozpoczęciu „nowego rozdziału”. Chce żyć u boku pochodzącej spoza klanu ukochanej Elodie (Vahina Giocante). Jednak najpierw chłopak musi zmierzyć się nie tylko z nie znoszącym sprzeciwu wszechwładnym ojcem, ale też z inspektorem Saunier, który kiedyś przysiągł sobie, że zniszczy głowę rodziny Malakianów. Tymczasem gang szykuje się do niezwykle spektakularnego i zuchwałego skoku. Przed Antonem trudna decyzja - musi zdecydować czy w tej ryzykownej akcji stanie u boku ojca. Jakiego wyboru dokonana postawiony przed trudną decyzją chłopak? Co okaże się dla niego ważniejsze – życie ojca czy przysięga, którą sam przed sobą złożył?

 

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontaswczoraj, 11 lipca, 18:25

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas