Jesteś tutaj

Wujaszek Buck

Strona główna

Wujaszek Buck

Postacie

Opis

Rodzaj: 
familijny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1989

John Hughes w filmie " Wujaszek Buck" jest jednocześnie odtwórcą głównej roli, scenarzystą i reżyserem. Tytułowy wujaszek Buck to stary, bezrobotny kawaler o złotym sercu, który zarabia na życie obstawiając wyścigi konne. Jego zdesperowany brat prosi go o opiekę nad dziećmi. Beztroski, zabawny i pełen miłości wujaszek z ochota się zgadza, choć jest ostatnia osobą, której ktokolwiek chciałby powierzyć dzieci...

Obsada

John Candy, Macaulay Culkin, Jean Louisa Kelly, Garrett M. Brown
Reżyser: 
John Hughes

Konkursy/h1>

Polecamy również

Anderssonowie: Przygoda w...dzisiaj, 24 czerwca, 7:10

Poznajcie przesympatyczną i przezabawną rodzinę Anderssonów. Z nimi na pewno nie będziecie się nudzić. Dobra zabawa gwarantowana!

Anderssonowie: Przygoda w Tyrolu

Saxanka: malutka czarownicasobota, 30 czerwca, 6:45

Gdzieś głęboko we wnętrzu Ziemi istnieje niesamowita Kraina Baśni. Kiedy mała Saxanka postanowi się do niej udać, może oznaczać to tylko jedno… początek wspaniałych przygód. 

Saxanka: malutka czarownica

Doktor Proktor i proszek...sobota, 30 czerwca, 8:40

„Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” to historia tak zabawna i zwariowana, że nie możecie jej przegapić. To pozytywne i bardzo barwne postacie, zakręcona akcja i spora dawka humoru!

Doktor Proktor i proszek pierdzioszek

Anderssonowie: Przygoda w...niedziela, 1 lipca, 7:05

Jesteście spragnieni dobrej zabawy? Dołączcie do zakręconej rodziny Anderssonów i przeżyjcie razem z nimi wspaniałą przygodę w Tyrolu! Mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Anderssonowie: Przygoda w górach

Bejsbolista Buddysobota, 7 lipca, 9:05

Witajcie w Fernfield – mieście wyjątkowego psa o imieniu Buddy. Włączcie telewizory i przeżyjcie razem z nim wspaniałe przygody!

Bejsbolista Buddy