Wojna Harta

Pułkownik William McNamary to amerykański oficer, który zostaje uwięziony w niemieckim obozie. Jako najwyższy rangą "obejmuje dowództwo" nad rodakami.

Opis

Wojna Harta to pełen emocji dramat wojenny w znakomitej gwiazdorskiej obsadzie – na ekranie między innymi Bruce Willis (Dzieciak) i Colin Farell (Aleksander)!

William McNamara (Bruce Willis) to niezwykle szanowany amerykański pułkownik. To on podejmuje najważniejsze decyzje w wojsku. Jednak wkrótce mężczyzna zostaje uwięziony w niemieckim obozie w Augsburgu. Jako najwyższy rangą, pod czujnym okiem komendanta obozu, bezwzględnego pułkownika Wernera Vissera (Marcel Iures), „obejmuje dowództwo” nad swoimi rodakami. Tymczasem do tego samego obozu trafia były student prawa, młody porucznik Thomas Hart (Colin Farrell), który szybko podpada swojemu przełożonemu i kompanom. Kiedy w obozie dochodzi do morderstwa, McNamara organizuje sąd wojskowy, a do obrony niesłusznie oskarżonego porucznika lotnictwa Scotta (Terrence Howard) wyznacza właśnie Harta. Ten ma przed sobą niezwykle trudne zadanie, musi stoczyć ciężką walkę nie tylko o niewinność Scotta, lecz także z własnymi zasadami. Tymczasem okazuje się że McNamara ryzykuje wszystko, by uwolnić swoich ludzi i zmienić losy wojny. Czy uda mu się podołać wyznaczonemu sobie zadaniu?

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas