Jesteś tutaj

Wielki Biały Ninja

Strona główna

Wielki Biały Ninja

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1997

Wielki biały ninja to przezabawna komedia o przesympatycznym ninja! Wielki biały ninja dostarczy Wam ogromnej dawki humoru i nawet sąsiedzi usłyszą gromkie salwy śmiechu. Musicie to koniecznie zobaczyć!

Haru (Chris Farley) mieszka pośród ninja, którzy znaleźli wyrzuconą na brzeg oceanu skrzynię. To właśnie w tej skrzyni znajdowało się małe białe niemowle – Haru. Od tego czasu po wiosce japońskich wojowników zaczyna krążyć legenda o wielkim białym ninja. Haru od małego zaczyna ćwiczyć swoje umiejętności w sztukach sztukach walki. Jedyną przeszkodą jest jego tusza, z którą zmaga się od małego. Już jako dziecko był pulchniutki, a z biegiem czasu nie udało się tego zmienić. Choć wielki mistrz wiedział, że mimo wszelkich starań Haru nie osiągnie pełnego połączenia z uniwersum, to pozwalał mu nadal ćwiczyć i kształtować charakter. Pewnego dnia Haru pozostał sam na warcie, wtedy u progu zjawiła się oszałamiająca kobieta o imieniu Alison (Nicollette Sheridan). Alison przybyła w poszukiwaniu ninja, którzy mogliby pomóc jej udowodnić, że jej narzeczony jest przestępcą i mordercą. Niestety, sama nie może sobie z tym poradzić, ale mając u boku walecznego ninja nic nie stanie jej na przeszkodzie. Tak się złożyło, że nie pojawił się żaden inny ninja i to właśnie Haru zaoferował Alison swoją pomoc. Uwierzył jej i wyruszył na misję. Niestety, coś poszło nie tak. Przestępcy zauważyli Haru i otworzyli ogień. Zginął jeden człowiek, a cała wina spadła na ninja. Haru nie posiadał dowodów swojej niewinności, musiał zacząć się ukrywać, ale postanowił jeszcze raz spróbować pomóc Alison. Nawet wtedy, gdy dowiedział się, że podała mu fałszywe imię i nazwisko wierzył jej bezgranicznie. Specjalnie dla niej poleciał do Bevery Hills, by tam rozpocząć śledztwo. Nie wiedział, że razem z nim wyruszył jego ninja brat Gobei (Robin Shou)…

Obsada

Chris Farley, Nicollette Sheridan, Robin Shou, Nathaniel Parker
Reżyser: 
Dennis Dugan

Konkursy/h1>

Polecamy również

Żandarm się żenijutro, 21 lipca, 8:45

Na drodze żadnarma Cruchota staje atrakcyjna wdowa. Para ma się ku sobie. Czy mimo wszelkich przeciwności uda im się wziąć ślub? Przekonajcie się sami!

Żandarm się żeni

Żandarm na emeryturzeniedziela, 22 lipca, 14:00

Sierżant Cruchot jest już na emeryturze. Jednak kiedy jeden z jego dawnych kolegów traci pamięć, bez wahania postanawia mu pomóc! 

Żandarm na emeryturze

Kochanie, poznaj moich kumplisobota, 28 lipca, 21:00

Kiedy na swój ślub zapraszasz zwariowanych kumpli, wydarzyć może się naprawdę wszystko. „Kochanie, poznaj moich kumpli” to zakręcona komedia, której nie możecie przegapić!

Kochanie, poznaj moich kumpli

Żandarm i kosmiciniedziela, 29 lipca, 14:05

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici