W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota

Kiedy dwóch nieudaczników próbuje okraść staruszki, od razu wiadomo, że będzie świetna zabawa. Nie możecie jej przegapić!

Opis

Calvin (Will Friedle) i Leonard (Chris Owen) to dwóch nieudaczników. Są całkowicie spłukani i szukają sposobu na szybki zarobek. Pewnego dnia próbują okraść dwie starsze kobiety – Doris (Louise Lasser) i Betty (Renee Taylor). Niestety nie udaje im się to i trafiają do więzienia. Jednak niespodziewanie pewnego dnia poszkodowane staruszki wycofują oskarżenia i zapraszają chłopaków do swojej rezydencji. Ci zaskoczeni propozycją, zgadzają się. Do tego Calvin wpada na pewien pomysł – razem z Leonardem powinni poślubić staruszki. Uważa, że kobiety zbliżają się do końca swoich dni, a oni jako ich mężowie będą mogli przejąć ogromny spadek. Niestety, nie wiedzą, że kobiety również udają kogoś innego. Okazuje się, że Doris i Betty wpadły w kłopoty finansowe, więc dla nich pozbycie się Calvina i Leonarda też byłoby na rękę. Jak zakończy się ta zwariowana historia?

W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota to zabawna komedia pokazująca do czego może doprowadzić bezmyślna pogoń za pieniędzmi. Ten film naprawdę warto zobaczyć!