Uniwersytet Potworny

„Uniwersytet Potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni! Nie możecie go przegapić! Przygotujcie się na wielką przygodę!

Opis

Pamiętacie Mike’a Wazowskiego i Jamesa Sullivana? Jesteście ciekawi jak zaczęła się ich historia? Jednooki Mike i kudłaty Sully nie od początku byli najlepszymi przyjaciółmi…Cofnijmy się do czasów, kiedy jako studenci Uniwersytetu Potwornego dopiero rozpoczynali swoją przygodę ze straszeniem...

Chociaż studiują na tym samym kierunku, nic ich nie łączy. Mike od zawsze marzył o zostaniu straszakiem, więc jest bardzo ambitny i zaangażowany w naukę. Mimo to nie wszystko idzie po jego myśli. Z kolei Sully uwielbia imprezować, a jego ojciec jest legendą w świecie straszaków. W pewnym momencie Mike i Sully zaczynają ze sobą rywalizować. Niestety niespodziewanie sytuacja wymyka się spod kontroli…   

Uniwersytet Potworny to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni! Nie możecie go przegapić!

Zobacz również

Tomek i przyjaciele: Opowieść o...sobota, 15 sierpnia, 11:20

Tomek zauważa na jednym z kamieni odcisk wielkiej stopy. Jest przekonany, że na wyspie Sodor jest potwór. Wkrótce będzie wiele okazji, aby przekonać się czy to prawda.

Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze

Barbie: Superksiężniczkisobota, 15 sierpnia, 12:35

Barbie to współczesna księżniczka – Kara. Pewnego dnia za sprawą magicznego motyla odkrywa w sobie niezwykłą moc, dzięki której może czuwać nad bezpieczeństwem królestwa. 

Barbie: Superksiężniczki

Lucky Luke: Ballada o Daltonachsobota, 15 sierpnia, 14:00

Strach się bać! Daltonom znowu udaje się uciec z więzienia! Jednak Lucky Luke już ma plan jak ich odnaleźć… Emocje gwarantowane!

Lucky Luke: Ballada o Daltonach