Jesteś tutaj

Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig

Strona główna

Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig

Postacie

Opis

Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Wielka Brytania
,
Rok produkcji: 
2016

Na wyspie Sodor jest kolejny piękny, choć nietypowy dzień. Na Wielki Wyścig na kontynent zjeżdżają najlepsze parowozy z całego świata. Tomek za wszelką cenę chce reprezentować wyspę Sodor podczas tego niezwykle ważnego wydarzenia. Liczy na to, że jeśli będzie bardzo szybki i do tego będzie miał opływowy kształt to zawiadowca z pewnością zabierze właśnie jego. Niespodziewanie Tomek wpada w tarapaty. Wszystkiemu winna jest prześliczna lokomotywa o imieniu Ashima, która przypadkiem dociera na wyspę zamiast na miejsce wyścigu. Od razu wpada w oko głównemu bohaterowi... Ku rozczarowaniu Tomka okazuje się, że to doświadczony Gabryś zostaje wybrany do udziału w Wielkim Wyścigu. Jednak kiedy parowozy startują, dzieje się coś niedobrego… Tomek od razu postanawia pośpieszyć na pomoc przyjacielowi. Czy zdąży i uratuje sytuację?

Tomek i przyjaciele: Wielki Wyścig to film animowany pokazujący, że można zrobić wszystko czego się chce i o czym się marzy, trzeba tylko się postarać.

Obsada

Reżyser: 
David Stoten

Konkursy/h1>

Polecamy również

Pingwiny z Madagaskaru

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

Pingwiny z Madagaskaru

Alvinnn!!! I wiewiórki (S2)

„Alvinnn!!! I wiewiórki” to podróż roller coasterem po fascynującym świecie muzyki, śmiechu i przygód sześciu przesympatycznych i bardzo ruchliwych wiewiórek.

Alvinnn!!! I wiewiórki

Psi patrol (S3)

Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z...

Psi patrol

Bob Budowniczy (S2)

Bob Budowniczy i maszyny są ponownie gotowi do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają...

Bob Budowniczy

Strażak Sam (S10)

Serial animowany dla najmłodszych. Przedstawia losy dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy...

Strażak Sam

Tomek i przyjaciele (S17)

Tomek i przyjaciele to niezwykły serial animowany uwielbiany przez dzieci z całego świata. Wspaniała animacja, która promuje najważniejsze wartości… przyjaźń, współpracę, ale też zabawę. 

Tomek i przyjaciele

Gumisie (S4)

Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi...

Gumisie

Przygody Bolka i Lolka

Przygody dwóch braci - Bolka i Loka - którzy każdego dnia przeżywają niezapomniane chwile przemierzając świat w poszukiwaniu wrażeń i przygód...

Przygody Bolka i Lolka

Straszne historie Maszy

Sympatyczna, choć nieco niesforna Masza powraca! Dziewczynka na nowe zacznie opowiadać historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki! 

Straszne historie Maszy

Klinika dla pluszaków

Przepiękny serial animowany produkcji Disneya. Opowiada przygody sześcioletniej Dottie McStuffins, która prowadzi...

Klinika dla pluszaków