Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony

Pewnego dnia jeden z pomocników Tomka znika, a jego zaginięcie jest związane z tajemnicą skrywaną w kopalni znajdującej się pod zamkiem.

Opis

Dawno, dawno temu na wyspie Sodor panował król Godfryd, który cieszył się szacunkiem wśród swoich poddanych, a okres jego panowania był dobrym czasem dla wyspy i jej mieszkańców. Król Godfryd nosił złotą koronę, którą pewnego dnia ktoś ukradł. Złodziei złapano, jednak cenny przedmiot się nie odnalazł. Po wielu, wielu latach zamek, w którym mieszkał król Godfryd ma zostać odbudowany. Kiedy okazuje się, że Tomek i jego przyjaciele zostają tam wydelegowani, mała niebieska lokomotywa jest bardzo szczęśliwa. Pewnego dnia okazuje się, że jeden z pomocników Tomka zniknął, a jego zaginięcie jest związane z tajemnicą skrywaną w kopalni znajdującej się pod zamkiem.

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...jutro, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku