Jesteś tutaj

Tajemnica śmierci

Strona główna

Tajemnica śmierci

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2007

Christy (Nora Zehetner) to typowa czternastolatka. Pewnego dnia powoduje jednak nieszczęśliwy wypadek samochodowy, w skutek którego ginie jej starsza siostra Vanessa (Carly Pope). Dziewczyna jest zrozpaczona. Najbliżsi umieszczają ją w szpitalu psychiatrycznym. Przez wiele lat próbuje sobie poradzić z traumą z przeszłości. Pomaga jej w tym sztab psychologów i… rysunki uzewnętrzniające jej traumę, które tworzy. Po kilku latach dziewczyna postanawia wrócić w dawne strony. Wtedy okazuje się, że to, co malowała ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością niż mogło jej się wydawać wcześniej, a w jej otoczeniu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Obsada

Beatrice Zeilinger, Brenna O'Brien, Carly Pope, Don S. Davis, Nora Zehetner
Reżyser: 
Dagen Merrill

Konkursy/h1>

Polecamy również

Dzieci kukurydzy 6: Powrót...środa, 25 lipca, 23:00

Pośród rozległych pól kukurydzy przed laty rozegrały się makabryczne sceny. Sekta stworzona przez małego Isaaca Chronera mordowała ludzi, aby złożyć ich w ofierze.

Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca

Armia Boga IIsobota, 28 lipca, 23:00

Archanioł Gabriel powraca z trwającego 4 lata wygnania, które spędził w czeluściach piekielnych. W tym też czasie na ziemi pojawia się anioł Daniel. Spada wprost na auto Valerie...

Armia Boga II

Hellraiser VIII: hellworld.comsobota, 28 lipca, 0:45

Grupa młodych ludzi: Chelsea, Allison, Derrick i Mike nie mogą pozbierać się po samobójstwie swojego kolegi Adama. Adam padł ofiarą gry o nazwie „Hellworld”...

Hellraiser VIII: hellworld.com

Dzieci kukurydzy 7: Objawienieśroda, 1 sierpnia, 23:00

Jamie od dłuższego czasu nie ma kontaktu z babcią, która mieszka w Omaha w stanie Nebraska. Dziewczyna postanawia odwiedzić babcię. 

Dzieci kukurydzy 7: Objawienie