Tajemnica śmierci

Christy jako nastolatka powoduje wypadek samochodowy, w którym ginie jej starsza siostra. Po tym opuszcza miasto, jednak po latach postanawia do niego powrócić.

Opis

Christy (Nora Zehetner) to typowa czternastolatka. Pewnego dnia powoduje jednak nieszczęśliwy wypadek samochodowy, w skutek którego ginie jej starsza siostra Vanessa (Carly Pope). Dziewczyna jest zrozpaczona. Najbliżsi umieszczają ją w szpitalu psychiatrycznym. Przez wiele lat próbuje sobie poradzić z traumą z przeszłości. Pomaga jej w tym sztab psychologów i… rysunki uzewnętrzniające jej traumę, które tworzy. Po kilku latach dziewczyna postanawia wrócić w dawne strony. Wtedy okazuje się, że to, co malowała ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością niż mogło jej się wydawać wcześniej, a w jej otoczeniu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...dzisiaj, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Lucky Luke na dzikim zachodziedzisiaj, 25 stycznia, 13:45

Lucky Luke powraca! Tym razem musi pomóc grupie pionierów, którzy mają 80 dni, by osiedlić się w Kalifornii. Tymczasem Daltonom znowu udaje się uciec.

Lucky Luke na dzikim zachodzie

Anioł stróżdzisiaj, 25 stycznia, 21:00

Agent FBI prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, w którym głównymi świadkami są cheerleaderki college'u. W celu wyjaśnienia sprawy podaje się za asystenta trenera.

Anioł stróż