Szczęki 3

Na Florydzie mieści się park waodny, w którym pracuje Mike Brody – syn miejscowego szeryfa. Jest to park rozrywki, w którym podziwiać można wiele zwierząt.

Opis

Na Florydzie mieści się park waodny, w którym pracuje Mike Brody – syn miejscowego szeryfa. Jest to park rozrywki, w którym podziwiać można wiele zwierząt żyjących w tamtejszych wodach. Jednymi z podopiecznych są rekiny, nad którymi biolodzy prowadzą badania. Do parku morskiego trafia młody rekin biały. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że rekin ten został zabrany od swojej matki. Niestety, kiedy opiekunowie z parku zaczynają zdawać sobie z tego sprawę jest już za późno, ponieważ olbrzymia samica rekina białego mści się za pozbawienie jej syna...

Zobacz również

Zaczarowany świat Bellijutro, 26 stycznia, 9:35

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Czerwony Kapturek: Prawdziwa...jutro, 26 stycznia, 10:55

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o Czerwonym Kapturku! „Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia” to alternatywna wersja historii, która z pewnością rozbawi Cię do łez!

Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia

Zawieszeni na drzewiejutro, 26 stycznia, 14:05

Henri Roubier podczas podróży swoim luksusowym samochodem, zabiera dwójkę autostopowiczów. Niespodziewanie pasażerowie zostają uwięzieni na drzewie. 

Zawieszeni na drzewie