Statek miłości

Jerry właśnie zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie. Kiedy wygląda na to, że już wszystko jest przygotowane i nic nie może zmienić jego planów, zabiera ją na lot balonem.

Opis

Statek miłości to komedia, przy której popłaczecie się ze śmiechu! Idealna rozrywka na wieczór w gronie znajomych, po ciężkim dniu w pracy. Relaks gwarantowany!

Jerry (Cuba Gooding Junior) właśnie zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie. Kiedy wygląda na to, że już wszystko jest przygotowane i nic nie może zmienić jego planów, zabiera ją na lot balonem. Nie przewidział jednego, jego dziewczyna nie jest już zainteresowana dalszym związkiem i zrywa z nim tuż przed oświadczynami. Jerry nie może się pozbierać, od kilku miesięcy w wolnym czasie nigdzie nie wychodził, zamiast tego woli użalać się nad swoim losem. Przyjaciel Nick Ragoni (Horatio Sanz) namawia go na wspólne wyjście do baru, tam spotykają mężczyznę, który na rejsie dla singli poznał miłość swojego życia. Postanawiają wyruszyć w taką samą podróż, aby poznać kilka pięknych kobiet. Podczas kupna biletów mężczyzna, który ich obsługiwał specjalnie zamieszał w rezerwacji, aby odwdzięczyć się za niemiłe traktowanie jego kumpla. Kiedy znajdują się na statku, mimo początkowego zdziwienia, że są tam sami mężczyźni, nic nie podejrzewają. Dopiero po jakimś czasie uświadamiają sobie, że rejs, w którym uczestniczą jest dla homoseksualistów. Niestety, nic nie mogą na to poradzić, bo do portu przybiją dopiero za cztery dni…