Spirit: duch miasta

Pewnej nocy policjant z Central City rusza na kolejną akcję. Trop zaprowadza go do zatopionego statku. Tam czeka go spotkanie z najgorżniejszym przestępcą w mieście.

Opis

Pewnej nocy policjant Denny Colt (Gabriel Macht) z Central City rusza na kolejną akcję. Trop zaprowadza go do zatopionego statku. Tam czeka go spotkanie z najgorżniejszym przestępcą w mieście - Octopusem (Samuel L. Jackson).Ich walkę postanawia wykorzystać wspólniczka Octopusa - Silken Floss (Scarlett Johansson). Po śmierci, Danny dostaje dostaje drugą szansę i od tej pory powraca do miasta jako tajemniczy stróż prawa - Spirit. Jednak na wolności nadal pozostaje Octopus. Dopóki nie uda się go schwytać, nikt w Central City nie może czuć się bezpieczny.Czy Spirit zdoła go schwytać i pokonać?

Zobacz również

Podejrzani zakochanidzisiaj, 14 grudnia, 21:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani

Od zmierzchu do świtudzisiaj, 14 grudnia, 23:00

Bracia Seth i Richard Gecko są bezwzględnymi kryminalistami. Po popełnieniu wielu okrutnych zbrodni zamierzają uciec z USA do Meksyku.

Od zmierzchu do świtu

Doktor Proktor i wanna czasujutro, 15 grudnia, 7:40

Kolejna seria przezabawnych przygód zwariowanego Doktora Proctora. Tym razem przeniesie nas w świat, w którym wszystko jest dozwolone. 

Doktor Proktor i wanna czasu