Skrzydełko czy nóżka

Charles Duchemin to kulinarny autorytet. Jednak wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany, nowy etap w jego życiu - emerytura. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

PULS2
  • Skrzydełko czy nóżka
    niedziela, 19 lipca, 13:5018 100 min.

Opis

Charles Duchemin to kulinarny autorytet. Na swoim koncie ma wiele książek, audycji telewizyjnych, wydaje także przewodnik kulinarny, co więcej zostaje również przyjęty w poczet członków Francuskiej Akademii Nauk. Jednak wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany, nowy etap w jego życiu - emerytura. Mężczyzna postanawia więc przekazać cały swój dorobek jedynemu synowi. Okazuje się jednak, że Pierre ma nieco inne plany o których boi się powiedzieć ojcu. Pasją młodego mężczyzny jest cyrk, a gotowanie tak naprawdę go nudzi. Jednak to nie największy problem Charlesa. Wychodzi na jaw, że jego największy wróg Jean Tricatel, właściciel barów z fast foodem, chce zainwestować we francuskie restauracje. W telewizji ma dojść do pojedynku między nimi, więc prawdziwy konflikt dopiero się zacznie. Przygotujcie się na wielkie emocje i wspaniałą zabawę!

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci