Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Przygotujcie się na zupełnie nową wersję historii o siedmiu krasnoludkach! Będzie śpiewająco, zabawnie i zaskakująco! Nie może zabraknąć Was przed telewizorami!

Opis

Bobo razem z innymi krasnoludkami – Śmieszkiem, Smętkiem, Krzepkiem, Pichcikiem, Chwatkiem, Chyżym – mieszka w pięknym lesie niedaleko zamku. Ma do nich dołączyć Jaś – ukochany królewny Róży. Niespodziewanie chłopak zostaje porwany przez smoka. Wkrótce mają odbyć się 18 urodziny córki króla. Siedmiu krasnoludków piecze specjalnie dla niej ciasto i wybiera się do zamku. Jednak po drodze znajdują piękne lustro, które postanawiają podarować królewnie. Na miejscu spotykają całą gamę postaci znanych z różnych bajek. Są między innymi Czerwony Kapturek i wilk, Królewna Śnieżka, Kopciuszek oraz Kot w butach. Zapowiada się wspaniałe przyjęcie. Jednak Bobo – najbardziej gapowaty z wszystkich siedmiu krasnoludków – przypadkiem kłuje Różę, przez co ta zmienia się w Śpiącą Królewnę. Bobo bardzo chce naprawić swój błąd i postanawia sprowadzić do zamku Jasia, którego pocałunek może zbudzić dziewczynę. Przy pomocy pozostałych krasnoludków wyrusza w niebezpieczną, ale i pełną przygód podróż. 

Zobacz również

Barbie w świecie gierdzisiaj, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesdzisiaj, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3wczoraj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3