Różowa Pantera kontratakuje

Kolejna część kultowej komedii o przygodach niezdarnego policjanta. Kreacja aktorska Petera Sellersa przeszła do historii kina. 

Opis

Kolejna część kultowej komedii o przygodach niezdarnego policjanta. Kreacja aktorska Petera Sellersa przeszła do historii kina.

Charles Dreyfus (Herbert Lom) przeżywa załamanie nerwowe i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Po trzech latach komisja lekarska decyduje o zwolnieniu go z placówki, ale niespodziewana wizyta jego odwiecznego wroga, a obecnego głównego inspektora – Jacquesa Clouseau (Peter Sellers) – powoduje nawrót choroby. Dreyfusowi udaje się uciec ze szpitala i zaczyna planować zemstę na byłym podwładnym. Chcąc zrealizować swój plan, postanawia zostać kryminalistą i szykuje zamach na inspektora.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci