Renifer Niko ratuje brata

Mały Niko nie ustaje w próbach uzyskania prędkości ponadbombkowej, z którą pędzą renifery Świętego Mikołaja. Czy mu się uda?

Opis

Renifer Niko ratuje brata to przepiękna i ciepła animacja, będąca kontynuacją Renifer Niko ratuje święta. Tym razem małego Niko czeka wiele zmian w życiu, a także intensywna nauka latania.

Mały renifer o imieniu Niko nie ustaje w próbach uzyskania prędkości ponadbombkowej, z którą pędzą renifery Świętego Mikołaja. Dotychczas małego renifera wychowywała tylko jego matka Luna. Rok temu Niko poznał swojego ojca, który należy do Eskorty Mikołaja. To właśnie od tego momentu chce być taki jak on i w przyszłości również trafić do świątecznego zaprzęgu. Niestety, Niko nie potrafi pokonać bariery prędkości, ponieważ brakuje mu bezgranicznej radości w sercu. Jego dotychczas uzyskaną radość burzy fakt, że ich rodzice nie chcą być razem, a dodatkowo jego mama przedstawia mu swojego nowego chłopaka. Ku zaskoczeniu Niko, renifer Lenni, który od teraz będzie jego rodziną ma syna Riko. Niko jest niepocieszony i zły na mamę, że znalazła sobie kogoś nowego. Tymczasem Riko jest wniebowzięty, że będzie miał starszego brata i od razu chce go lepiej poznać oraz uczestniczyć w zabawie z jego znajomymi. Niko zabiera wiec Riko ze sobą. Kiedy zaczynają bawić się w chowanego napada na nich banda orłów, które porywają małego Riko. Przerażony Niko nie zamierza tracić czasu na informowanie rodziców o porwaniu i razem z wiewiórem Juliuszem wyrusza na ratunek przyrodniemu bratu. Ich towarzyszka - łasica Wilma - czym prędzej udaje się do Luny i Lenniego. Na Niko i Juliusza, którzy przemierzają nieznane drogi, czyha wiele niebezpieczeństw. Podczas podróży poznają starego renifera Tobiasza, który trochę niedowidzi, ale potrafi latać, tak jak renifery z zaprzęgu Świętego Mikołaja. Czy razem zdołaja uratować małego renifera Riko? Kto stoi za jego porwaniem?

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...sobota, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie