Przygody tańczącego psiaka

Pudsey to wesoły pies, który żyje na wolności. Podczas przejażdżki londyńskim autobusem pomaga czwórce dzieci, które później go przygarniają.

Opis

Pudsey to bardzo wesoły pies, który żyje na wolności. Pewnego dnia podczas przejażdżki londyńskim autobusem poznaje Molly, Tommy'ego i George'a, którym grozi niebezpieczeństwo. Pudsey pomaga dzieciom uciec przed chuliganami, a one postanawiają go przygarnąć. Wkrótce po wielu zmianach w rodzinie, dzieci razem z mamą przeprowadzają się na wieś. Okazuje się, że właściciel terenu, na którym stoi ich dom zaczyna knuć. Może to zaszkodzić całej wiosce. Pudsey postanawia go powstrzymać.

Zobacz również

Barbie i siostry w Krainie Kucykówjutro, 15 grudnia, 9:35

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. 

Barbie i siostry w Krainie Kucyków

Aryskotracijutro, 15 grudnia, 10:55

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci

Leroy i Stitchdzisiaj, 14 grudnia, 18:40

W nagrodę za odnalezienie wszystkich 625 obiektów i zapewnienie im odpowiedniego miejsca do życia, Lilo, Stitch, Jumba i Pleakley mogą zamieszkać w dowolnym miejscu.

Leroy i Stitch