Prima aprilis

Prima Aprilis nigdy nie było aż takie straszne! Trzymający w napięciu horror dla każdego, kto lubi odrobinę dreszczyku! Ekscytujący remake filmu Freda Waltona z 1986 roku.

PULS2
  • Prima aprilis
    dzisiaj, 11 lipca, 0:0516 90 min.
  • Prima aprilis
    piątek, 17 lipca, 23:0016 90 min.

Opis

Prima Aprilis nigdy nie było aż takie straszne! Trzymający w napięciu horror dla każdego, kto lubi odrobinę dreszczyku! Ekscytujący remake filmu Freda Waltona z 1986 roku pod tym samym tytułem!

Bogate rodzeństwo – Desiree (Taylor Cole) i Blaine (Josh Henderson) - organizuje w swojej posiadłości przyjęcie. Nieprzemyślany primaaprilisowy psikus sprawia, że jeden z ich przyjaciół wypada z balkonu i umiera. Rok po tragicznych wydarzeniach nastolatkowie odpowiedzialni za wypadek stają się celem psychopatycznego mordercy.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci