Jesteś tutaj

Potężne Kaczory 2

Strona główna

Potężne Kaczory 2

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1994

Gordon Bombay (Emilio Esteves) pracuje w sklepie sportowym. Kiedyś był zawodnikiem drużyny hokeja i ciągle marzy o powrocie na lód. Los okazuje się dla niego łaskawy - dostaje propozycję poprowadzenia hokejowej drużyny juniorów. „Potężne Kaczory” mają reprezentować USA na Młodzieżowych Igrzyskach Dobrej Woli odbywających się w Los Angeles. Ich przeciwnikiem będą najlepsze hokejowe drużyny z całego świata. Czy trener zdoła zmobilizować chłopców, aby dali z siebie wszystko, by sięgnąć po mistrzowski tytuł? Nie będzie to proste - atmosfera w zespole nie jest najlepsza, a zawodnicy korzystając z atrakcji dużego miasta, zapominają o grze. Spotkanie z hokejowym gangiem uczy ich jednak charakteru i w finałach rozgrywek pokazują ile jest warta ich drużyna.

Obsada

Emilio Estevez, Joss Ackland, Lane Smith
Reżyser: 
Stephen Herek

Konkursy/h1>

Polecamy również

Żandarm z Saint-Tropezniedziela, 1 lipca, 14:00

„Żandarm z Saint-Tropez” to kultowa komedia z genialnym Louis de Fuinnès w roli głównej! Usiądźcie całą rodziną przed telewizorem i przygotujcie się na wspaniałą zabawę. 

Żandarm z Saint-Tropez

W krzywym zwierciadle:...sobota, 7 lipca, 21:00

Chętnych na łatwe pieniądze nie brakuje. Para nieudaczników postanawia zyskać szybka kasę i postanawia ożenić się z bogatymi staruszkami. Niestety, nie...

W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota