Posterunek w Reno

„Posterunek w Reno” to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Opis

Reno 911 to nietypowa jednostka policyjna w Nevadzie. Służą w niej głównie nieudacznicy, a ich akcje zwykle kończą się niepowodzeniem. Niespodziewanie zostają oni zaproszeni na Amerykański Kongres Policyjny w Miami. Kłopoty zaczynają się od razu kiedy przybywają na miejsce – okazuje się, że nie ma ich na liście uprawniającej do wstępu na imprezę i noclegu w hotelu. Policjanci postanawiają zatrzymać się w motelu, w którym prowadzona jest nielegalna działalność. Niespodziewanie beztroska zabawa na słonecznej Florydzie zmienia się w niebezpieczną akcję. Okazuje się, że budynek, w którym odbywa się wydarzenie stał się obiektem ataku biochemicznego. Wszystkie oddziały policyjne zostają więc poddane kwarantannie. Wszystkie z wyjątkiem jednego… Reno 911. Od tej pory to oni będą ochraniać mieszkańców Miami. Czy okaże się to dobre rozwiązanie dla miasta i jego mieszkańców? 

Posterunek w Reno to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas