Posterunek w Reno

„Posterunek w Reno” to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Oglądaj w

TV Puls
  • Posterunek w Reno
    wczoraj, 16 listopada, 0:0516 80 min.

Opis

Reno 911 to nietypowa jednostka policyjna w Nevadzie. Służą w niej głównie nieudacznicy, a ich akcje zwykle kończą się niepowodzeniem. Niespodziewanie zostają oni zaproszeni na Amerykański Kongres Policyjny w Miami. Kłopoty zaczynają się od razu kiedy przybywają na miejsce – okazuje się, że nie ma ich na liście uprawniającej do wstępu na imprezę i noclegu w hotelu. Policjanci postanawiają zatrzymać się w motelu, w którym prowadzona jest nielegalna działalność. Niespodziewanie beztroska zabawa na słonecznej Florydzie zmienia się w niebezpieczną akcję. Okazuje się, że budynek, w którym odbywa się wydarzenie stał się obiektem ataku biochemicznego. Wszystkie oddziały policyjne zostają więc poddane kwarantannie. Wszystkie z wyjątkiem jednego… Reno 911. Od tej pory to oni będą ochraniać mieszkańców Miami. Czy okaże się to dobre rozwiązanie dla miasta i jego mieszkańców? 

Posterunek w Reno to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Zobacz również

Asterix Galdzisiaj, 17 listopada, 12:30

Nadchodzi Asterix i wielkie emocje! Dzielny Gal znowu wyruszy na pomoc przyjacielowi. Przed Wami mnóstwo humoru, zabawnych dialogów i akcji!

Asterix Gal

Prosiaczek i przyjacieledzisiaj, 17 listopada, 11:10

Pełnometrażowa animacja o zakręconej grupie przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Tym razem główną postacią jest malutki i bojaźliwy Prosiaczek.

Prosiaczek i przyjaciele

Żandarm w Nowym Jorkudzisiaj, 17 listopada, 13:50

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku