Porąbani

Przyjaciele Tucker i Dale przygotowują się do swoich wakacji życia. Co to będą za wczasy?! Jedno jest pewne - dobra zabawa gwarantowana!

PULS2
  • Porąbani
    sobota, 21 września, 23:2518 85 min.

Opis

Każdy fan horrorów doceni parodię jaką jest film Porąbani. Jeżeli od czasu do czasu szukacie na wieczór czarnej komedii, to Porąbani nadadzą się idealnie. Dobra zabawa gwarantowana!

Tucker (Alan Tudyk) i Dale (Tyler Labine) przygotowują się do wakacji życia. Co to będą za wczasy?! W planach wypoczynek w luksusowym domu, chadzanie na ryby i inne wakacyjne atrakcje. Choć rzeczywistość sporo odbiega od marzeń, to mężczyźni potrafią cieszyć się nawet rozpadającym się domkiem, najważniejsze, że będą to ich najlepsze wakacje. Ich domek mieści się pośród gęstego lasu z dala od miejskiego zgiełku. Niestety, ich wymarzony wypoczynek przeradza się w pasmo dziwnych wydarzeń. Na drodze wczasowiczów pojawia się grupa nastolatków z miasta, którzy również wybrali się w tamte rejony. Seria niefortunnych zdarzeń doprowadza do tego, że Tucker i Dale zostają wzięci za seryjnych morderców, którzy czyhają na swoje ofiary w głębi lasu…