Porąbani

Przyjaciele Tucker i Dale przygotowują się do swoich wakacji życia. Co to będą za wczasy?! Jedno jest pewne - dobra zabawa gwarantowana!

Opis

Każdy fan horrorów doceni parodię jaką jest film Porąbani. Jeżeli od czasu do czasu szukacie na wieczór czarnej komedii, to Porąbani nadadzą się idealnie. Dobra zabawa gwarantowana!

Tucker (Alan Tudyk) i Dale (Tyler Labine) przygotowują się do wakacji życia. Co to będą za wczasy?! W planach wypoczynek w luksusowym domu, chadzanie na ryby i inne wakacyjne atrakcje. Choć rzeczywistość sporo odbiega od marzeń, to mężczyźni potrafią cieszyć się nawet rozpadającym się domkiem, najważniejsze, że będą to ich najlepsze wakacje. Ich domek mieści się pośród gęstego lasu z dala od miejskiego zgiełku. Niestety, ich wymarzony wypoczynek przeradza się w pasmo dziwnych wydarzeń. Na drodze wczasowiczów pojawia się grupa nastolatków z miasta, którzy również wybrali się w tamte rejony. Seria niefortunnych zdarzeń doprowadza do tego, że Tucker i Dale zostają wzięci za seryjnych morderców, którzy czyhają na swoje ofiary w głębi lasu…

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...dzisiaj, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Lucky Luke na dzikim zachodziedzisiaj, 25 stycznia, 13:45

Lucky Luke powraca! Tym razem musi pomóc grupie pionierów, którzy mają 80 dni, by osiedlić się w Kalifornii. Tymczasem Daltonom znowu udaje się uciec.

Lucky Luke na dzikim zachodzie

Król Lew 3: Hakuna matata!dzisiaj, 25 stycznia, 18:35

Timon i Pumba przejmują stery! Postanawiają przedstawić historię, której nie znamy – swoją historię. Przenieśmy się więc do ich rodzinnych stron.

Król Lew 3: Hakuna matata!