Polowanie na mysz

Dwaj bracia w spadku po ojcu otrzymują dom. Teraz chcą go sprzedać, jednak jest jedna rzecz, która im w tym przeszkadza - mysz.

Opis

Polowanie na mysz to pełna humoru komedia, która w błyskawicznym tempie stała się hitem końcówki lat 90-tych! Film swoim uniwersalnym humorem i ciekawą fabułą łączy pokolenia przed telewizorami! Uwaga - salwy śmiechu gwarantowane!

Dwaj bracia to prawdziwi nieudacznicy życiowi. Jeden z nich – Ernie (Nathan Lane) jest kucharzem, natomiast drugi - Lars (Lee Evans) –  został niedawno porzucony przez żonę.  Wkrótce okazuje się też, że rodzeństwo w spadku po ojcu otrzymuje dom, jednak nieruchomość jest w opłakanym stanie. Wkrótce wychodzi również na jaw, że budynek był zaprojektowany przez bardzo popularnego architekta i dzięki temu jest wart fortunę. Mężczyźni chcą jak najszybciej sprzedać posiadłość, ale jest jedna rzecz, która im w tym przeszkadza – złośliwa mysz. Rozpoczynają polowanie, ponieważ dopiero po jej złapaniu, będą mogli sprzedać posiadłość. Zatrudniają nawet w tym celu specjalistę, Caaesera (Christopher Walken). Czy złapanie niesfornego gryzonia okaże się prostą rzeczą?

Zobacz również

Barbie w świecie gierjutro, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesjutro, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3dzisiaj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3