Planeta skarbów

Animacja przeniesie nas do świata piratów, którzy zamiast ziemskich wód podbijają przestrzeń kosmiczną. Głównym bohaterem jest 15-letni Jim Hawkins.

Opis

Planeta skarbów jest fantastyczną animacją Walta Disneya, opartą na powieści Roberta Louisa Stevensona pod tytułem Wyspa Skarbów. Planeta skarbów przeniesie nas do świata piratów, którzy zamiast ziemskich wód podbijają przestrzeń kosmiczną.

Jim Hawkins to piętnastolatek, który nie należy do najgrzeczniejszych nastolatków. Mieszka razem z matką na planecie zamieszkiwanej przez ludzi, roboty i obcych z innych planet. Pewnego dnia Jim zjawia się w drzwiach domu z ciężko rannym nieznajomym, który ma ze sobą tajemniczy kufer. Obcy ostatkiem sił wręcza mu złotą kulę i ostrzega przed zbliżającym się cyborgiem. Jim, jego matka i przyjaciel rodziny - Dr Doppler, muszą jak najszybciej uciekać, ponieważ cyborg już wpadł na ich ślad. Kiedy docierają do bezpiecznego miejsca zastanawiają się czym może być zagadkowa kula. Przypadkowo Jim otwiera ją i całej trójce ukazuje się mapa skarbów. Chłopak jest przekonany, że zdobycie skarbów rozwiąże wszystkie problemy. Swoją aprobatę wobec podróży okazuje również Dr Doppler. Matka Jima początkowo nie jest przychylna wyprawie, ale doktor w końcu ją przekonuje. Zaczynają się przygotowania pełną parą. Okazuje się, że kapitanem wynajętego statku jest kobieta o imieniu Amelia. Zapowiada się przygoda pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji… 

Aktualności

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...sobota, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...sobota, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku

Toy Story 3sobota, 30 maja, 17:55

Andy jest już dorosłym mężczyzną i wybiera się do college’u. Nadchodzi też czas, by pożegnać się z zabawkami. Co stanie się z Chudym, Buzzem i resztą?

Toy Story 3