Planeta skarbów

Animacja przeniesie nas do świata piratów, którzy zamiast ziemskich wód podbijają przestrzeń kosmiczną. Głównym bohaterem jest 15-letni Jim Hawkins.

Opis

Planeta skarbów jest fantastyczną animacją Walta Disneya, opartą na powieści Roberta Louisa Stevensona pod tytułem Wyspa Skarbów. Planeta skarbów przeniesie nas do świata piratów, którzy zamiast ziemskich wód podbijają przestrzeń kosmiczną.

Jim Hawkins to piętnastolatek, który nie należy do najgrzeczniejszych nastolatków. Mieszka razem z matką na planecie zamieszkiwanej przez ludzi, roboty i obcych z innych planet. Pewnego dnia Jim zjawia się w drzwiach domu z ciężko rannym nieznajomym, który ma ze sobą tajemniczy kufer. Obcy ostatkiem sił wręcza mu złotą kulę i ostrzega przed zbliżającym się cyborgiem. Jim, jego matka i przyjaciel rodziny - Dr Doppler, muszą jak najszybciej uciekać, ponieważ cyborg już wpadł na ich ślad. Kiedy docierają do bezpiecznego miejsca zastanawiają się czym może być zagadkowa kula. Przypadkowo Jim otwiera ją i całej trójce ukazuje się mapa skarbów. Chłopak jest przekonany, że zdobycie skarbów rozwiąże wszystkie problemy. Swoją aprobatę wobec podróży okazuje również Dr Doppler. Matka Jima początkowo nie jest przychylna wyprawie, ale doktor w końcu ją przekonuje. Zaczynają się przygotowania pełną parą. Okazuje się, że kapitanem wynajętego statku jest kobieta o imieniu Amelia. Zapowiada się przygoda pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji… 

Aktualności

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...dzisiaj, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Zaczarowany świat Bellijutro, 26 stycznia, 9:35

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli