Pinokio

Stolarz Geppetto zawsze marzył o potomku. Pewnego dnia wróżka spełnia jego marzenie i stworzona przez niego drewniana kukiełka zmienia się w prawdziwego chłopca.

Opis

Stary stolarz Geppetto zawsze marzył o posiadaniu potomka, jednak nigdy się go nie doczekał. Pewnej nocy niespodziewanie odwiedza go wróżka, która spełnia jego życzenie i przemienia zrobioną przez staruszka kukiełkę w prawdziwego chłopca. Kiedy mężczyzna się budzi, nie może uwierzyć w to, co właśnie się stało. Kiedy w końcu zdaje sobie sprawę, że to nie sen i Pinokio żyje, postanawia wysłać chłopca do szkoły. Jednak, żeby na zawsze przestał być kukiełką musi spełnić kilka warunków, które postawiła mu wróżka. Czy Pinokio udowodni wszystkim, że może zostać prawdziwym chłopcem już na zawsze?

Pinokio to jedna z animacji zaliczanych do klasyki Disneya. Uczy, że pomimo wszystko zawsze warto wierzyć w swoje marzenia. Dołącz do Geppetta i małego Pinokia i przeżyj z nimi pełną przygód podróż!

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...dzisiaj, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Zaczarowany świat Bellijutro, 26 stycznia, 9:35

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli