Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan

Ósma część z serii "Piątek trzynastego" rozpoczyna się w momencie, gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie ożywiają Jasona.

Opis

Ósma część z serii Piątek trzynastego rozpoczyna się w momencie gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie powodują spięcie na dnie jeziora, które ożywia spoczywającego tam mordercę – Jasona. Jason zabija zakochanych i dostaje się na statek wycieczkowy, pełen młodzieży, który płynie do Nowego Jorku. Wkrótce na pokładzie rozpętuje się krwawy sztorm, a letni rejs zamienia się w ostatnią drogę przeklętych.

Zobacz również

Duchy Marsajutro, 7 sierpnia, 23:00

„Duchy Marsa” to prawdziwa gratka dla fanów sci-fi! Duchy kosmicznych wojowników zrobią wszystko, aby pozbyć się natrętów ze swojej planety.

Duchy Marsa

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda