Piątek trzynastego V: Nowy początek

„Piątek trzynastego V: Nowy początek” to kolejna część serii o brutalnym mordercy Jasonie Voorheesie, który szuka zemsty za śmierć swojej matki.

Opis

„Piątek trzynastego V: Nowy początek” to kolejna część serii o brutalnym mordercy Jasonie Voorheesie, który szukając zemsty za śmierć swojej matki, morduje każdego kto zbliży się w okolice Crystal Lake. Dwudziestoletni Tommy, który już przeżył spotkanie z Jasonem, obecnie przebywa w ośrodku dla trudnej młodzieży. Niebawem dochodzi tam do serii brutalnych morderstw. początkowo nic nie wskazuje na to, że może być w nie zamieszany morderca z nad Crystal Lake, Tommy coś podejrzewa. Wkrótce okazuje się, że są ku temu podstawy.

Zobacz również

Barbie w świecie gierdzisiaj, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesdzisiaj, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3wczoraj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3