Piątek trzynastego

Postać w charakterystycznej, hokejowej masce powraca. W filmie „Piątek trzynastego” ponownie wracamy do mrocznego obozowiska.

PULS2
  • Piątek trzynastego
    piątek, 13 grudnia, 23:0018 95 min.

Opis

Postać w charakterystycznej, hokejowej masce przez lata stała się ikoną gatunku i doczekała się wielu filmów, komiksów i książek. W filmie „Piątek trzynastego” ponownie wracamy do mrocznego obozowiska nad jeziorem Crystal. Pamela Voorhees (Nana Visitor) wpada w szał, gdy dowiaduje się, że jej syn utonął w jeziorze przez nieuwagę swoich opiekunów. Niezrównoważona matka zostaje ścięta, a świadkiem tragicznej śmierci jest… jej syn Jason Voorhees (Derek Mears). Trzydzieści lat później Jason ponownie pojawia się nad Crystal Lake. Tym razem jego ofiarami zostaje grupa nastolatków, która przybyła nad jezioro w poszukiwaniu dobrej zabawy. Seryjny morderca zabija wszystkich oprócz Whitney (Amanda Righetti), która przypomina jego zmarłą matkę. Sześć tygodni później do miasteczka przybywa Clay (Jared Padalecki). Wbrew ostrzeżeniom mieszkańców i policji, rusza do mrocznego lasu, aby odnaleźć swoją siostrę. Nie zdaje sobie sprawy jakie zagrożenie czeka na niego w okolicy! Spora dawka grozy gwarantowana!

Zobacz również

Barbie: Superksiężniczkidzisiaj, 8 grudnia, 9:35

Barbie to współczesna księżniczka – Kara. Pewnego dnia za sprawą magicznego motyla odkrywa w sobie niezwykłą moc, dzięki której może czuwać nad bezpieczeństwem królestwa. 

Barbie: Superksiężniczki

Lis i Piesdzisiaj, 8 grudnia, 10:55

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim...dzisiaj, 8 grudnia, 12:40

Fineasz i Ferb nieraz potrafili zaskoczyć widzów swoją pomysłowością. Teraz bracia powracają z nową dawką przygód! Co ich czeka tym razem?

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze