Panowie, dbajcie o żony

Guillaume Daubray-Lacaze to właściciel fabryki produkującej urządzenia antysmogowe. Pewnego dnia jego wynalazkami zachwyca się grupa Japończyków. 

Opis

Guillaume Daubray-Lacaze (Louis de Funes) to właściciel fabryki produkującej urządzenia antysmogowe CX22. Pewnego dnia jego przedsiębiorstwo odwiedza delegacja Japończyków, którzy są zachwyceni wynalazkami i decydują się złożyć bardzo duże zamówienie – na 3000 sztuk. Wkrótce okazuje się też, że fabryka Daubray-Lacaze'a jest za mała, aby wyprodukować tak dużo urządzeń. Kiedy nie udaje mu się wydzierżawić działki obok fabryki, Guillaume bardzo szybko podejmuje decyzję o przeniesieniu produkcji do swojego domu. Jego żona, Bernadette (Annie Giradot), nie jest zachwycona pomysłem, a niedługo potem wściekła przenosi się nawet do hotelu. Guillaume znajduje sposób na ukojenie swojego bólu po rozstaniu z żoną – to zwycięstwo w nadchodzących wyborach. Przekonany że wygra, jest w niemałym szoku, gdy okazuje się, że niespodziewanie ma kontrkandydata, którym okazuje się… Bernadette. Jak zakończy się ta zwariowana historia?

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...jutro, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku

Toy Story 3jutro, 30 maja, 17:55

Andy jest już dorosłym mężczyzną i wybiera się do college’u. Nadchodzi też czas, by pożegnać się z zabawkami. Co stanie się z Chudym, Buzzem i resztą?

Toy Story 3