Ostatni władca wiatru

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny! 

Opis

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny!

Świat podzielony jest na cztery królestwa, a każde z nich reprezentowane jest przez inny żywioł. Między narodami Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia od lat toczy się wojna. Nadzieja na przywrócenie pokoju i harmonii pojawia się w potomku znaczącej linii Awatarów. Aang (Noah Ringer) ma zdolność kontrolowania każdego żywiołu, ale musi nauczyć się rozważnego i odpowiedzialnego działania. Razem z grupą zaufanych wojowników wyrusza w pełną przygód podróż, aby zakończyć konflikt.

Zobacz również

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda

Księżniczka łabędzi i piracisobota, 8 sierpnia, 14:15

Pełna przygód animacja o odważnej księżniczce, która marzy o tym, aby zostać prawdziwym piratem!
Rodzice Alise wyjechali na wakacje, więc dziewczynka...

Księżniczka łabędzi i piraci