Osaczony

„Osaczony” to rewelacyjna ekranizacja powieści Roberta Craisa, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo emocji! W roli głównej niezastąpiony Bruce Willis! 

Oglądaj w

TV Puls
  • Osaczony
    niedziela, 12 lipca, 22:0016 105 min.

Opis

Osaczony to rewelacyjna ekranizacja powieści Roberta Craisa, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo emocji! W roli głównej niezastąpiony Bruce Willis!

Bruce Willis w filmie Osaczony wciela się w rolę policyjnego negocjatora Jeffa Tally, który przez wiele lat osiągał spektakularne sukcesy. Pewnego dnia ponosi porażkę - nie udaje mu się uratować dziecka przed szaleńcem. To sprawia, że decyduje się opuścić Los Angeles, wraz z rodziną przenosi się do spokojnego miasteczka Bristo Camino i obejmuję posadę szefa lokalnej policji. Sielanka zostaje gwałtownie przerwana, gdy do domu bogatego księgowego Waltera Smitha (Kevin Pollak) wkrada się trójka nastolatków. Gdy zostają otoczeni przez policjantów, wpadają w panikę i biorą zakładników. Do negocjacji z młodocianymi bandytami zostaje wyznaczony specjalista od zadań tego typu czyli Jeff Tally. Wkrótce okazuje się, że Jeff Tally zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę, w której stawką jest życie jego rodziny.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...jutro, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkajutro, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracijutro, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci