Opiekunka: Przygoda w raju

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opis

Opiekunka: Przygoda w raju to kolejna część bardzo popularnej serii w reżyserii Marka Griffithsa. W trzeciej odsłonie komedii, bohaterowie wybierają się tropikalną wyspę - Puerto Rico. Docierają tam prywatnym samolotem Oliviera (Gregory Harrison) i Jenny (Heidi Lenhart).  Miliarderzy w podróż zabierają dzieci oraz przyjaciółkę starszej córki. Na miejscu okazuje się, że dzieci chcą mieć więcej swobody i próbują uwolnić się od dwóch ochroniarzy zatrudnionych przez Oliviera. Do tego jedna z córek poznaje na miejscu chłopaka, który od razu wpada jej w oko, a jej przyjaciółka i brat coraz bardziej się do siebie zbliżają. Pod koniec wyjazdu, okazuje się jednak, że dziewczyna nie jest na wyspie przypadkowo. Co ukrywa? Czy rozbije to przyjaźń nastolatek?

Opiekunka: Przygoda w raju to świetna  propozycja na spędzenie czasu z całą rodziną przed telewizorem. Śmiech i łzy wzruszenia gwarantowane!

Zobacz również

Doktor Proktor i wanna czasujutro, 15 grudnia, 7:40

Kolejna seria przezabawnych przygód zwariowanego Doktora Proctora. Tym razem przeniesie nas w świat, w którym wszystko jest dozwolone. 

Doktor Proktor i wanna czasu

Barbie i siostry w Krainie Kucykówjutro, 15 grudnia, 9:35

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. 

Barbie i siostry w Krainie Kucyków

Aryskotracijutro, 15 grudnia, 10:55

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci