Opiekunka. Dalszy ciąg bajki

Jennifer i Oliver przygotowują się do połączenia przedsiębiorstwa z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne. Czy mimo to połączenie się uda?

Opis

Mija właśnie rok od wydarzeń, które miały miejsce w pierwszej części filmu - Opiekunka. Jennifer Morgan (Heidi Lenhart), Oliver Caldwell (Gregory Harrison) oraz jego dzieci - Katie (Katie Volding) i Alex (Jake Dinwiddie) - są już w Europie. Para przygotowuje się do połączenia firmy Caldwella z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne, ponieważ same chcą przejąć kontrolę nad spółką ojca. W związku z tym zrobią wszystko, żeby zrujnować wizerunek Caldwella i jego relację z Jenny, aby dzięki temu mieć pełną kontrolę podczas połączenia przedsiębiorstw. Czy im się to uda?

Zobacz również

Leroy i Stitchdzisiaj, 14 grudnia, 18:40

W nagrodę za odnalezienie wszystkich 625 obiektów i zapewnienie im odpowiedniego miejsca do życia, Lilo, Stitch, Jumba i Pleakley mogą zamieszkać w dowolnym miejscu.

Leroy i Stitch

Doktor Proktor i wanna czasujutro, 15 grudnia, 7:40

Kolejna seria przezabawnych przygód zwariowanego Doktora Proctora. Tym razem przeniesie nas w świat, w którym wszystko jest dozwolone. 

Doktor Proktor i wanna czasu

Barbie i siostry w Krainie Kucykówjutro, 15 grudnia, 9:35

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. 

Barbie i siostry w Krainie Kucyków