Opiekunka

Jennifer jest absolwentką uczelni wyższej i właśnie szuka pracy w dużej firmie. Przez przypadek kobieta dostaje posadę opiekunki do dzieci. Jak kobieta poradzi sobie w nowej roli?

Opis

Jennifer Morgan (Heidi Noelle Lenhart) zdobyła dyplom uczelni wyższej, ma wymarzonego chłopaka i mnóstwo planów na przyszłość. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli – dziewczyna zostaje zwolniona z dotychczasowej pracy. Po długich poszukiwaniach, aplikuje do firmy Olivera Caldwella (Gregory Harrison). Ku jej ogromnej radości, zostaje zatrudniona. Okazuje się jednak, że po serii zbiegów okoliczności Jennifer dostaję pracę, ale na innym stanowisku niż się tego spodziewała. Dziewczyna będzie od tej pory… opiekunką dzieci Caldwella – Kate (Katie Volding) i Aleksa (Jake Dinwiddie). Jak się okazuje potrafią one dać w kość. Do tego nie przepada za nią nowa partnerka Olivera. Jak Jennifer poradzi sobie w roli opiekunki?

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas