Opiekunka

Jennifer jest absolwentką uczelni wyższej i właśnie szuka pracy w dużej firmie. Przez przypadek kobieta dostaje posadę opiekunki do dzieci. Jak kobieta poradzi sobie w nowej roli?

Opis

Jennifer Morgan (Heidi Noelle Lenhart) zdobyła dyplom uczelni wyższej, ma wymarzonego chłopaka i mnóstwo planów na przyszłość. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli – dziewczyna zostaje zwolniona z dotychczasowej pracy. Po długich poszukiwaniach, aplikuje do firmy Olivera Caldwella (Gregory Harrison). Ku jej ogromnej radości, zostaje zatrudniona. Okazuje się jednak, że po serii zbiegów okoliczności Jennifer dostaję pracę, ale na innym stanowisku niż się tego spodziewała. Dziewczyna będzie od tej pory… opiekunką dzieci Caldwella – Kate (Katie Volding) i Aleksa (Jake Dinwiddie). Jak się okazuje potrafią one dać w kość. Do tego nie przepada za nią nowa partnerka Olivera. Jak Jennifer poradzi sobie w roli opiekunki?

Zobacz również

Goofy na wakacjachdzisiaj, 18 stycznia, 12:10

Goofy ma syna Maxa, który jest nastolatkiem. Zbliżają się wakacje, ale Max nie jest z tego powodu zadowolony, ponieważ zakochał się w Roxanne.

Goofy na wakacjach

Lucky Luke: Ballada o Daltonachdzisiaj, 18 stycznia, 13:50

Strach się bać! Daltonom znowu udaje się uciec z więzienia! Jednak Lucky Luke już ma plan jak ich odnaleźć… Emocje gwarantowane!

Lucky Luke: Ballada o Daltonach

Rogate ranczodzisiaj, 18 stycznia, 18:35

Barwna, przezabawna animacja z przebojowymi scenami akcji i znakomitą muzyką, którą stworzył zdobywca Oscara – kompozytor Alan Menken! 

Rogate ranczo