Opiekunka

Jennifer jest absolwentką uczelni wyższej i właśnie szuka pracy w dużej firmie. Przez przypadek kobieta dostaje posadę opiekunki do dzieci. Jak kobieta poradzi sobie w nowej roli?

Opis

Jennifer Morgan (Heidi Noelle Lenhart) zdobyła dyplom uczelni wyższej, ma wymarzonego chłopaka i mnóstwo planów na przyszłość. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli – dziewczyna zostaje zwolniona z dotychczasowej pracy. Po długich poszukiwaniach, aplikuje do firmy Olivera Caldwella (Gregory Harrison). Ku jej ogromnej radości, zostaje zatrudniona. Okazuje się jednak, że po serii zbiegów okoliczności Jennifer dostaję pracę, ale na innym stanowisku niż się tego spodziewała. Dziewczyna będzie od tej pory… opiekunką dzieci Caldwella – Kate (Katie Volding) i Aleksa (Jake Dinwiddie). Jak się okazuje potrafią one dać w kość. Do tego nie przepada za nią nowa partnerka Olivera. Jak Jennifer poradzi sobie w roli opiekunki?

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...sobota, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Lucky Luke na dzikim zachodziesobota, 25 stycznia, 13:45

Lucky Luke powraca! Tym razem musi pomóc grupie pionierów, którzy mają 80 dni, by osiedlić się w Kalifornii. Tymczasem Daltonom znowu udaje się uciec.

Lucky Luke na dzikim zachodzie