Operacja Delta Force 4

„Operacja Delta Force 4” to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Opis

Operacja Delta Force 4 to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Komandosi oddziału Delta przeprowadzają w Bośni operację uwolnienia zakładników - amerykańskich naukowców - z rąk terrorystów. Niestety akcja nie kończy się sukcesem. Po kilku tygodniach, w Los Angeles dochodzi do tajemniczego wstrząsu sejsmicznego. Na szczęście straty nie są duże, ale naukowcy odkrywają, że wstrząs został wywołany… celowo! Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, a jej źródło znajduje się w Kazachstanie. Zespół Delta Force zostaje wysłany w niebezpieczną misję, aby nie dopuścić  do globalnej katastrofy. Czy im się uda?

Zobacz również

Draculapiątek, 28 lutego, 20:00

„Dracula” to niesamowity film poruszający najgłębsze emocje. Znajdziemy tu elementy grozy, śmierć i rozpaczliwą walkę o miłość.

Dracula

Kultpiątek, 28 lutego, 22:30

Szeryf Edward Malus kiedyś przyczynił się do śmierci małej dziewczynki, teraz pojawia się okazja, aby odkupić swoje winy. Czy mu się uda?

Kult