Obserwator

„Obserwator” to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. 

Opis

Obserwator to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. W rolach głównych Keanu Reeves i James Spader!

Po latach tropienia seryjnego mordercy i przeżytym załamaniu nerwowym, agent FBI Joel Campbell (James Spader) postanawia zrezygnować z pracy i przeprowadzić się do innego miasta. Jak się okazuje, zmiana nie przynosi upragnionej ulgi – Chicago wstrząsa seria zbrodni. Wkrótce na jaw wychodzi, że to nowy plan seryjnego mordercy Allena Griffina (Keanu Reeves), który przez wiele lat był poszukiwany przez Joela. Rozpoczyna się niebezpieczna, pełna napięcia rozgrywka między policjantem a złoczyńcą.

Zobacz również

Duchy Marsajutro, 7 sierpnia, 23:00

„Duchy Marsa” to prawdziwa gratka dla fanów sci-fi! Duchy kosmicznych wojowników zrobią wszystko, aby pozbyć się natrętów ze swojej planety.

Duchy Marsa

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda