Nora Roberts: Niebo Montany

„Nora Roberts: Niebo Montany” to trzymający w napięciu thriller z elementami romansu. Wybierzcie się na przepiękne ranczo owiane tajemnicą. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Nora Roberts: Niebo Montany
    poniedziałek, 29 lipca, 16:0012 90 min.

Opis

Nora Roberts: Niebo Montany to trzymający w napięciu thriller z elementami romansu. Wybierzcie się na przepiękne ranczo owiane tajemnicą. Spróbujcie rozwikłać zagadkę…

Trzy nieznajome kobiety muszą zamieszkać pod jednym dachem. Wszystko dlatego, że pewien zamożny hodowca bydła z Montany zostawił po sobie testament. W ostatniej woli hodowcy było powiedziane, że jeżeli jego córki chcą zatrzymać spadek muszą mieszkać na pozostawionym przez niego ranczu przez rok. Nasuwa się pytanie: dlaczego kobiety się nie znają chociaż są siostrami? Okazuje się, że łączy ich tylko ojciec. Willa (Ashley Williams), Tess (Charlotte Ross) i Lily (Laura Mennell) po raz pierwszy spotykają się na pogrzebie ojca. Życie Tess i Lily zostaje przewrócone do góry nogami. Willa mieszkała na ranczu od zawsze dlatego łatwiej jej się będzie odnaleźć w nowej sytuacji. Tess porzuciła karierę w Hollywood na rzecz spadku, a Lily jest świeżo po rozstaniu z mężem, który wszedł na złą drogę. Niestety wkrótce na ranczu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. W starej szopie znalezione zostaje zabite z brutalnością cielę, niedługo po tym zdarzeniu pojawiają się kolejne zwierzęta. Sprawca nie daje za wygraną i dochodzi do okrutnej zbrodni. Zamordowany zostaje jeden z pracowników rancza. Lily obawia się, że jej były mąż odnalazł ją i chce się zemścić. Czy sprawa zostanie rozwiązana? Kto stoi za tymi brutalnymi czynami?