Naznaczony

Josh i Renai to młode małżeństwo. Razem z trójką swoich dzieci przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość zostaje szybko przerwana.

Opis

Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) to młode małżeństwo. Razem z trójką swoich dzieci przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość zostaje jednak szybko przerwana – w ich domu zaczynają dziać się dziwne zjawiska. Wkrótce ich syn Dalton (Ty Simpkins) upada z drabiny i zapada w śpiączkę. Kiedy przerażeni dotychczasowymi zjawiskami postanawiają zmienić miejsce zamieszkania, okazuje się, że to nie rozwiązuje ich problemów. Postanawiają wynająć ludzi zajmujących się zjawiskami paranormalnymi. Ekipa ekspertów dokonuje wstrząsającego odkrycia. Co okaże się przyczyną dziwnych zjawisk? Naznaczony to intrygujący i zaskakujący horror, który dostarczy widzom naprawdę mocnych wrażeń.

Zobacz również

Noc rekinówdzisiaj, 6 czerwca, 23:45

Stań oko w oko z krwiożerczymi rekinami! „Noc rekinów” to horror o weekendzie nad jeziorem, który skończył się prawdziwą makabrą! 

Noc rekinów

Barbie w świecie gierjutro, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesjutro, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies