Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Biały wąż

Kiedy młody chłopak nie godzi się ze swoim losem, za wszelką cenę próbuje dopiąć swego i spełnić swoje marzenia. To film, który powinien zobaczyć każdy z Was!

Opis

Endres (Tim Oliver Schultz) to młody chłopak żyjący w królestwie wczesnego średniowiecza. Jest synem biednego rolnika. Zmęczony swoim losem, pragnie czegoś więcej – przede wszystkim chce nauczyć się czytać i pisać. Jedyną osobą, którą tak naprawdę podziwia Endres jest król Konrad (Reiner Schöne). Chłopak nie chce porzucić swoich marzeń, dlatego ojciec wygania go z domu. Postanawia udać się na dwór władcy. Tam zostaje mianowany prywatnym niewolnikiem króla i musi przynosić każdego dnia władcy złotą misę. Jednak nikt poza królem nie wie, co naczynie zawiera. Mimo to chłopak bardzo chętnie przyjmuje swoją nową rolę. Podczas swojego pobytu na dworze Endres poznaje przepiękną księżniczkę Leonorę (Frida-Lovisa Hamann), w której od razu się zakochuje. Pewnego dnia na królewskim dworze ginie cenny pierścień królowej. O jego kradzież zostaje oskarżony Endres. Wtedy chłopak odkrywa, że królowi nie można ufać…

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas