Mroki lasu

Falburn Academy to prestiżowa placówka wychowawcza dla dziewcząt, zlokalizowana głęboko w lesie. Pewnego dnia pojawia się w niej nowa uczennica.

Opis

Jesteście gotowi na naprawdę mocne kino? Zapraszamy na znakomity horror Mroki lasu, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty! Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach! Wyśmienita muzyka i znakomite zdjęcia w doskonały sposób budują nastrój filmu i sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranów telewizorów!

Akcja filmu toczy się w 1965 roku. Zbuntowana nastolatka, sprawiająca problemy wychowawcze – Heather Fasulo (Agnes Bruckner) – zostaje wysłana przez rodziców do Falburn Academy – prestiżowej szkoły z internatem, która mieści się na uboczu, w głębi ogromnego lasu. Dziewczyna ma coś szczególnego, co odróżnia ją od pozostałych uczennic – słyszy głosy. Mimo to dosyć szybko udaje jej się znaleźć przyjaciółkę – Marcy Turner (Lauren Birkell). Niestety nastolatki są dręczone przez inną koleżankę – Samanthę Wise (Rachel Nichols). Nie jest to jednak największy z problemów Heather. Wkrótce nastolatka zaczyna mieć przerażające koszmary, a do tego w szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Heather szybko zdaje sobie Falburn Academy nie jest takim miejscem, jakim mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Co takiego wydarzy się w szkole?