Moje skarby

Carole jest spokojną osobą, pracuje jako informatyczka i nadal mieszka z mamą. Z kolei Caroline to jej zupełne przeciwieństwo – wulkan energii.

Opis

Carole jest spokojną osobą, pracuje jako informatyczka i nadal mieszka z mamą. Z kolei Caroline to jej zupełne przeciwieństwo – wulkan energii, a do tego wie jak wykorzystać swoje atuty i nie ma oporów przed okradaniem mężczyzn. Kobiety zupełnie nie wiedzą o swoim istnieniu do momentu, kiedy dowiadują się, że są siostrami. Gdyby tego było mało ich ojciec to międzynarodowy złodziej. Pewnego dnia mężczyzna powraca i prosi je o nietypową przysługę… kradzież wartych kilkanaście milionów skrzypiec. Co na to kobiety?

Zobacz również

Wielkie zawody w Przystani Elfówsobota, 6 czerwca, 11:45

Dzwoneczek i jej przyjaciółki biorą udział w niesamowitym wydarzeniu - Wielkich Zawodach. Od jakiegoś czasu nie udaje się ich wygrać ogrodowym wróżkom....

Mała syrenkasobota, 6 czerwca, 12:05

Pewnego dnia Arielka i Florek spotykają małą orkę, która znalazła się w niebezpieczeństwie. Okazuje się, że maluch zgubił swoją rodzinę. Syrenka...

Mała syrenka

Goofy na wakacjachsobota, 6 czerwca, 12:40

Goofy ma syna Maxa, który jest nastolatkiem. Zbliżają się wakacje, ale Max nie jest z tego powodu zadowolony, ponieważ zakochał się w Roxanne.

Goofy na wakacjach