Mechanik: Czas zemsty

„Mechanik: czas zemsty” to nie lada gratka dla fanów Dolpha Lundgrena. Przygotujcie się na efekty specjalne, a wartką akcję i mnóstwo emocji!

Opis

Mechanik: czas zemsty to nie lada gratka dla fanów Dolpha Lundgrena. Thriller naszpikowany jest efektami specjalnymi, a wartka akcja zapewni emocjonujący seans.

Nikolaj Cherenko (Dolph Lundgren) jest byłym komandosem, który na froncie w Afganistanie widział i przeżył wiele. Obecnie pracuje w warsztacie samochodowym na stanowisku mechanika. Niestety, podczas strzelaniny ginie jego żona i dziecko. Za wszystko odpowiedzialny jest Sasza (Ivan Petrushinov) – gangster zarabiający na narkotykach. Nikolaj poprzysięga zemstę i nie spocznie dopóki go nie dopadnie. Wyrusza tropem mafijnego bossa i po kolei rozprawia się z jego ludźmi. Zadaje również ostateczny cios, który kończy jego walkę o sprawiedliwość. Od tych wydarzeń mija prawie 7 lat. Nikolaj przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, aby zapomnieć o bolesnej przeszłości. Niespodziewanie na swojej drodze spotyka bogatą kobietę – Mary Abramoff (Levana Finkelstein), która prosi go o pomoc w odnalezieniu córki Julii (Olivia Lee). Julia została porwana, a jej ojciec i mąż Mary zamordowany. Kobieta podejrzewa, że jej córkę porwała rosyjska mafia i dziewczyna obecnie przetrzymywana jest w Sankt Petersburgu. Początkowo Nikolaj nie chce mieszać się w sprawę, ale kiedy okazuje się, że za wszystkim stoi jego największy wróg Sasza, mężczyzna nie waha się ani minuty. Nikolaj wyrusza na poszukiwania gangstera i porwanej dziewczyny. Jak się to dla nich skończy?