Mardi Gras: Ostatki na ostro

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i wspólne świętowanie.

Opis

Mardi Gras: Ostatki na ostro to komedia o perypetiach trzech studentów, którzy postanowili spędzić ostatni dzień karnawału na bombowej imprezie w mieście. Idealna rozrywka na rozluźniający wieczór ze znajomymi!

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i świętowanie. Taki właśnie plan ma paczka kumpli: Scottie (Bret Harrison), Mike (Nicholas D'Agosto) i Bump (Josh Gad). Zamiast spędzać czas na mało rozrywkowej imprezie, postanawiają wyjechać do miasta, gdzie zabawa trwa na całego. Dziewczyna jednego z nich pojechała na pogrzeb dziadka, więc jest to niezła okazja do męskiego balowania. Ochoczo rzucają się w wir imprezy. Przed nimi naprawdę przebojowa noc, która dopiero się zaczyna. Niespodziewanie kumple spotykają tam również dziewczynę kupla, która wcale nie wygląda na smutną, wręcz przeciwnie…

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontaswczoraj, 11 lipca, 18:25

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas