Mardi Gras: Ostatki na ostro

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i wspólne świętowanie.

Opis

Mardi Gras: Ostatki na ostro to komedia o perypetiach trzech studentów, którzy postanowili spędzić ostatni dzień karnawału na bombowej imprezie w mieście. Idealna rozrywka na rozluźniający wieczór ze znajomymi!

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i świętowanie. Taki właśnie plan ma paczka kumpli: Scottie (Bret Harrison), Mike (Nicholas D'Agosto) i Bump (Josh Gad). Zamiast spędzać czas na mało rozrywkowej imprezie, postanawiają wyjechać do miasta, gdzie zabawa trwa na całego. Dziewczyna jednego z nich pojechała na pogrzeb dziadka, więc jest to niezła okazja do męskiego balowania. Ochoczo rzucają się w wir imprezy. Przed nimi naprawdę przebojowa noc, która dopiero się zaczyna. Niespodziewanie kumple spotykają tam również dziewczynę kupla, która wcale nie wygląda na smutną, wręcz przeciwnie…

Zobacz również

Zaczarowany świat Bellidzisiaj, 26 stycznia, 9:35

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Czerwony Kapturek: Prawdziwa...dzisiaj, 26 stycznia, 10:55

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o Czerwonym Kapturku! „Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia” to alternatywna wersja historii, która z pewnością rozbawi Cię do łez!

Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia

Zawieszeni na drzewiedzisiaj, 26 stycznia, 14:05

Henri Roubier podczas podróży swoim luksusowym samochodem, zabiera dwójkę autostopowiczów. Niespodziewanie pasażerowie zostają uwięzieni na drzewie. 

Zawieszeni na drzewie