Lwia straż: Powrót

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Opis

Lwia straż. Powrót to kontynuacja kultowej animacji Król Lew! Powróć do świata swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa i zobacz przygody syna Simby i Nali – Kiona.

Najpierw był Mufasa, potem Simba, a teraz nadszedł czas Kiona! Syn Simby nie będzie jednak królem Lwiej Ziemi – to przeznaczenie jego starszej siostry Kiary. Okazuje się, że młody lew ma równie odpowiedzialne zadanie. Jest obdarzony specjalnym darem, który czyni z niego nowego dowódcę Lwiej Straży - czyli specjalnej jednostki, która ma ochraniać królestwo przed atakami wrednych hien. Młody lew musi nauczyć się dowodzić, a przy tym nie pójść w ślady swojego poprzednika - Skazy. Do elitarnej jednostki angażuje swoich przyjaciół. Jest tylko jeden problem – żadne z nich nie jest lwem! Mimo to straż rozpoczyna swoją działalność, wspólnie przeżywając mnóstwo nietypowych przygód. Bohaterowie spotykają nie tylko starych przyjaciół jak Timona i Pumbę, ale także… znanego wszystkim ducha z przeszłości!

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...jutro, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku

Toy Story 3jutro, 30 maja, 17:55

Andy jest już dorosłym mężczyzną i wybiera się do college’u. Nadchodzi też czas, by pożegnać się z zabawkami. Co stanie się z Chudym, Buzzem i resztą?

Toy Story 3