Lucky Luke: Uwaga, Daltonowie!

Bracia Daltonowie wchodzą w posiadanie magicznego sombrero. Dzięki niemu planują dokonać spektakularnego napadu na Gulch City Bank.

Opis

Zapraszamy na kolejny film o znanym na całym świecie - Luckym Luke’u. To idealna propozycja dla fanów luźnej rozrywki, która łączy pokolenia przed ekranami telewizorów!

Bohaterowie światowej sławy komiksu – bracia Daltonowie – są największymi fajtłapami-rabusiami na całym Dzikim Zachodzie. Lista ich kryminalnych „niewypałów” jest imponująco długa! W czasie jednej ze swych niecnych kradzieży zostają złapani przez policję i lądują w więzieniu. Stamtąd przypadkiem udaje im się uciec i tak oto  Joe (Eric Judor)  i Avarell (Ramzy Bedia), najstarsi z czwórki braci Daltonów, postanawiają ruszyć w ślad za magicznym sombrero. O tym tajemniczym nakryciu głowy opowiedział im w więzieniu pewien Meksykanin, zapewniając ich, że jest on w stanie zagwarantować im niewidzialność. Kiedy bracia wchodzą w jego posiadanie, planują dokonać spektakularnego napadu na Gulch City Bank. Rodzeństwo nie zdaje sobie jednak sprawy, że ich tropem podąża nieustraszony kowboj- Lucky Luke (Til Schweiger). Czy uda mu się ich schwytać?