Lis i Pies

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

PULS2
  • Lis i Pies
    dzisiaj, 8 grudnia, 10:55D7 80 min.
  • Lis i Pies
    sobota, 14 grudnia, 13:50D7 80 min.

Opis

Zapraszamy na chwytający za serce film, który przywraca nadzieję na szczęśliwe zakończenia i pokazuje, że jedną z najważniejszych wartości w życiu jest przyjaźń !

Tweed to samotna wdowa –, mieszkająca na farmie. Pewnego dnia kobieta postanawia zaadoptować liska, który stracił ukochaną mamę z rąk okrutnych myśliwych. Nowa właścicielka daje mu na imię – Tod. Zwierzakowi udaje się szybko nawiązać dobrą relację z psem sąsiadów – Miedziakiem, który z kolei został przygarnięty przez miejscowego myśliwego – Amosa. Lis i pies uwielbiają wspólne zabawy i psoty, szczególnie w lesie. Przysięgają sobie, że zostaną przyjaciółmi już na zawsze. Jednak z upływem czasu ich relacja zostaje wystawiona na poważną próbę, a oni mogą stać się największymi wrogami. Czy ich przyjaźń przetrwa bez względu na niekorzystne okoliczności?

Lis i pies to wspaniała disnejowska opowieść o sile przyjaźni. Animacja jest to doskonały wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy znajdzie w niej lekcję dla siebie.

Zobacz również

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim...dzisiaj, 8 grudnia, 12:40

Fineasz i Ferb nieraz potrafili zaskoczyć widzów swoją pomysłowością. Teraz bracia powracają z nową dawką przygód! Co ich czeka tym razem?

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze