Jesteś tutaj

Lake Placid 3: Aligator

Strona główna

Lake Placid 3: Aligator

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2010

Stado gigantycznych krokodyli terroryzuje okolicę położoną na uboczu jeziora. Gdy miejscowa fauna zostaje brutalnie zdziesiątkowana, a po bawiących w pobliżu obozowiczach zostają jedynie szczątki, biolog Nathan Bickerman (Colin Ferguson) jest pewny, że na wolności grasuje żarłoczny drapieżnik. Wie o tym też pewna łowczyni, która zamierza zdobyć kolejne trofeum. Podczas, gdy ilość ofiar rośnie, miejscowy szeryf stara się utrzymać całą sprawę w tajemnicy, aby nie odstraszać turystów. Jednak czy ktoś zdoła powstrzymać zimnokrwistych zabójców nim dopadną kolejne ofiary i przerażająca prawda wyjdzie na jaw?

Obsada

Colin Ferguson, Kirsty Mitchell, Yancy Butler
Reżyser: 
Griff Furst

Konkursy/h1>

Polecamy również

Dzieci kukurydzy 6: Powrót...środa, 25 lipca, 23:00

Pośród rozległych pól kukurydzy przed laty rozegrały się makabryczne sceny. Sekta stworzona przez małego Isaaca Chronera mordowała ludzi, aby złożyć ich w ofierze.

Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca

Armia Boga IIsobota, 28 lipca, 23:00

Archanioł Gabriel powraca z trwającego 4 lata wygnania, które spędził w czeluściach piekielnych. W tym też czasie na ziemi pojawia się anioł Daniel. Spada wprost na auto Valerie...

Armia Boga II

Hellraiser VIII: hellworld.comsobota, 28 lipca, 0:45

Grupa młodych ludzi: Chelsea, Allison, Derrick i Mike nie mogą pozbierać się po samobójstwie swojego kolegi Adama. Adam padł ofiarą gry o nazwie „Hellworld”...

Hellraiser VIII: hellworld.com

Dzieci kukurydzy 7: Objawienieśroda, 1 sierpnia, 23:00

Jamie od dłuższego czasu nie ma kontaktu z babcią, która mieszka w Omaha w stanie Nebraska. Dziewczyna postanawia odwiedzić babcię. 

Dzieci kukurydzy 7: Objawienie